Dyżur - 27 lipca

Wyjątkowo w dniu 27 lipca br. (czwartek) dyżur Biura ds. Osób Niepełnosprawnych będzie skrócony
do godziny 12.00.

Informacja dla kandydatów i nowo przyjętych studentów i doktorantów

Pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych oczekują na nowo przyjętych studentów i doktorantów niepełnosprawnych (zwłaszcza osoby niewidome i poruszające się na wózkach inwalidzkich) celem omówienia ewentualnych potrzeb i form wsparcia tych osób (np. organizację pracy asystenta osoby niepełnosprawnej, zaopatrzenie w dodatkowe urządzenia techniczne i sprzęt specjalistyczny, pomoc organizacyjną w realizacji zajęć dydaktycznych, adaptację materiałów dydaktycznych czy zakwaterowanie w domu studenckim).

Zmiana godzin pełnienia dyżurów w okresie przerwy wakacyjnej

Informujemy, że pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych w okresie przerwy wakacyjnej (lipiec, sierpień) będą pełnić dyżury od wtorku do piątku w godzinach od 09:00 do 13:00.

16.06.2017 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 16 czerwca br. (piątek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Awaria windy w budynku przy ul. Kopernika 1

Informujemy, że winda w budynku przy ul. Kopernika 1 uległa awarii. Naprawa może potrwać dłuższy czas. Przepraszamy za utrudnienia.

16-17.05.2017 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniach 16 maja br. (wtorek) oraz 17 maja br. (środa) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 52 346 11 75 lub 504 162 661.

Zaproszenie do udziału w szkoleniu dot. aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Biuro Karier UKW.

Warsztaty skierowane są do wszystkich studentów niepełnosprawnych, zwłaszcza tych z ostatnich roczników studiów I i II stopnia.

Zmiana godzin pełnienia dyżurów od maja br.

Informujemy, że od 9 maja br. pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych będą pełnić dyżury w następujące dni:

• wtorek – od godz. 14:00 do godz. 18:00
  • środa, czwartek, piątek – od godz. 9:00 do godz. 13:00
  • sobota – od godz. 9:00 do godz. 13:00

Przypominamy, że sobotnie dyżury odbywają się w ustalonych terminach. Terminy są podawane na bieżąco na stronie internetowej: www.niepelnosprawni.ukw.edu.pl w zakładce Kontakt.

02.05.2017 - Biuro Nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 maja br. (wtorek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.

Przerwa świąteczna - Biuro Nieczynne

W związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że od 14 kwietnia br. (piątek) do 17 kwietnia br. (poniedziałek) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie nieczynne.