Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych - ważna informacja

Informujemy, że studenci niepełnosprawni, którzy nie dostarczyli jeszcze orzeczenia o niepełnosprawności, powinni pilnie zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia jego kopii (oryginał orzeczenia do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) do dnia 23 października br. (poniedziałek) do godziny 12:00.

Informacja skierowana jest do studentów niepełnosprawnych z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) oraz do osób ze starszych roczników, które posiadają orzeczenie, a nie zgłosiły się wcześniej do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych.

Osoby, które do w/w terminu nie dostarczą dokumentu nie będą mogły zalogować się przez system USOSWeb na stypendium specjalne da osób niepełnosprawnych.