Zaproszenie do udziału w szkoleniu dot. aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Biuro Karier UKW.

Warsztaty skierowane są do wszystkich studentów niepełnosprawnych, zwłaszcza tych z ostatnich roczników studiów I i II stopnia.

Terminy i tematyka najbliższych spotkań:

- 19 maja br. (piątek) o godz. 13:00 – pisanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
- 26 maja br. (piątek) o godz. 12:00 – symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Oba szkolenia odbędą się w Domu Studenta Nr 1 „Romek” przy ul. Łużyckiej 24 w sali telewizyjnej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 52 346 11 75 lub o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mailowy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych: niepelnosprawni@ukw.edu.pl

WAŻNE: Ilość miejsc jest ograniczona.
Przy większej ilości zgłoszeń, pierwszeństwo będą mieli studenci ostatnich roczników I i II stopnia.