Zaproszenie do udziału w szkoleniu dot. aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy na szkolenie na temat aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych organizowane przez Biuro Karier UKW, które odbędzie się 17 marca br. (piątek) o godzinie 12:00 w Domu Studenta nr 1 „Romek” przy ul. Łużyckiej 24 (w sali telewizyjnej).

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów niepełnosprawnych, zwłaszcza do studentów ostatnich roczników I i II stopnia.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny: 52 346 11 75 lub o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mailowy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych: niepelnosprawni@ukw.edu.pl

WAŻNE: Ilość miejsc jest ograniczona.
W przypadku większej ilości osób pierwszeństwo będą mieli studenci ostatnich roczników I i II stopnia.